CO MOHU NABÍDNOUTI MIMO MÉ VÝROBKY:

•  individuální výroba nástroje

•  krátší performace

•  workshop

 

INDIVIDUÁLNÍ VÝROBA NÁSTROJE – tímto mám na mysli, že je možné se domluvit a mohu Vám například vyrobit nástroj ze seschlého stromu z vaší zahrady (pokud to bude možné… najít vyhovující suchý strom není jednoduché, a také jsou vhodnější velmi tvrdé listvané dřeviny) či z jiného Vám milého dřeva, jenž si najdete kupříkladu ve vaší oblíbené přírodní lokalitě.

Případně se můžeme také obecněji či konkrétněji domluvit na vašich požadavcích na nástroj a já se vypravím do své zásobárny případně do lesa a strvořím nástroj podle vašich požadavků přímo pro Vás.

Cena takovýchto nástrojů bude o něco vyšší, i proto že se jejich výrobou budu zabývat přednostně, před ostatními činnostmi.

 

KRATŠÍ PERFORMACE – mohu nabídnout kratší vystoupení hry na didgeridoo například v čajovnách, ale také například na firemních večírcích či událostech podobného ražení, slavnostech, ale i dětem ve školkách atd. Samozřejmě nejideálnéjší prostory jsou takové, které svou akustikou dovolují hrát bez zesilovacích aparátů, jako například kostely, kapličky a samozřejmě jeskyně (to je ideální varianta). Takže už se těším, až si zahraji na Vaší firemní akci v jeskyni. Budete-li mít k dispozici vlastní aparaturu k zesílení zvukové linky, můžeme uspořádat hru i v podnikové aule například.

Časové vymezení bych zde nastavil v rozmezí 15-30 minut, přece jen pro ucho posluchače, jenž didgeridoo slyší možná poprvé v životě je toho napoprvé přespříliš.

Na ceně bychom se domluvili podle délky vystoupení a dálky kam bych k Vám musel přicestovat.

 

WORKSHOP – zde bych si prozatím dovolil nabídnout pouze jednodenní workshop (v rozmezí 4-6 hodin), kde bychom se zabývali naprostými začátky hry na didgeridoo. Jakou cestou se vydat, jestli moderní nebo tradiční hraní, protože už při prvotním učení se technik hry je ideální vědět, kudy se chci vydat, poněvadž oba směry se velmi výrazně liší… a tak bych se s Vámi mohl podělit a to, co jsem prozatím objevil na cestě za tradičním stylem hry (tímto je myšlen původní styl hry australských aboriginců). Pokud budete mít skupinku řekněme alespoň tří začínajících nadšenců, i třeba prozatím bez nástroje (mohu pro účely workshopu něco zapůjčit), domluvíme se na časoprostoru, kde se potkáme a zahrajeme a pohovoříme. Čas od času se na mém webu a facebookovém profilu bude objevovat seminář, jenž budu pořádat já, takže lze se přihlásit i tam.

Zde se cena bude odvíjet od počtu zájemců a také zda bude potřeba platit prostory (ideálně venku, bez toku peněz dalším stranám :-)).